Herbalife a aukcje internetowe

Zakup produktów Herbalife na aukcjach internetowych

oryginalne produkty herbalifeNa stronach aukcji internetowych pojawiają się  produkty (jako produkty Herbalife) oferowane przez osoby nie będące autoryzowanymi, Niezależnymi Dystrybutorami Herbalife. Takie działanie jest wbrew regulaminowi  i zasadom etycznym firmy Herbalife.

Ostrzegamy przed zakupem produktów Herbalife na aukcjach internetowych.  Centrala Herbalife, która znajduje się w Jankach pod Warszawą, nie gwarantuje autentyczności pochodzenia produktów sprzedawanych na tego typu aukcjach. Produkty Herbalife z aukcji są sprzedawane wbrew podstawowym zasadom etycznym firmy Herbalife, a pochodzenie takich produktów jest nieznane. Nie daje to gwarancji spożywania oryginalnych suplementów oraz nie daje  30 – dniowej gwarancji zwrotu zakupionego towaru.

suplementy HerbalifeKupując u nas produkty Herbalife masz  100% pewność,  że produkty są oryginalne i pochodzą z jedynej w Polsce centrali Herbalife.  Masz zapewnioną opiekę ze strony Niezależnego Dystrybutora Herbalife. W ciągu 30 dni od daty zakupu masz prawo zwrotu towaru i pieniędzy w przypadku braku satysfakcji z zakupionego produktu. Niektóre z produktów Herbalife mają ściśle określone wskazania do ich spożywania. Dlatego niezwykle ważne jest, aby przed ich zakupem  i spożywaniem skorzystać z konsultacji  autoryzowanego, Niezależnego Dystrybutora Herbalife.

Gwarancją jest  nasz numer  licencji  Herbalife: 3310030890

(sprawdź go dzwoniąc do siedziby Herbalife Polska:  telefon 48 22 703 76 00 – po zgłoszeniu się operatora wybierz numer  1 a następnie 2)

Przeczytaj oficjalne ogłoszenie pochodzące ze strony centrali herbalife.pl

Skontaktuj się z nami celem dowiedzenia się więcej o produktach firmy Herbalife.

Pamiętaj!!!

  • Produkty Herbalife są dostępne tylko u Niezależnych Dystrybutorów Herbalife
  • Tylko dystrybutorzy posiadają pełną i stale wzbogacaną wiedzę o danym produkcie, pochodzącą z cyklicznych szkoleń  i materiałów informacyjnych dostarczanych przez firmę Herbalife
  • Niezależni Dystrybutorzy Herbalife oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku braku całkowitej satysfakcji z produktu
  • Niektóre z produktów Herbalife mają ściśle określone wskazania do ich używania. Dlatego tak ważne jest, aby przed ich zakupem, skorzystać z porady autoryzowanego, Niezależnego Dystrybutora Herbalife
  • Jakość produktów Herbalife sprzedawanych na aukcjach internetowych nie może być gwarantowana przez Firmę Herbalife

Ten wpis został opublikowany w kategorii Herbalstyl - aktualności i artykuły. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments Closed

Możliwość komentowania jest wyłączona.