Otyłość – plaga XXI wieku

Według światowych statystyk otyłość jest już plagą XXI wieku.

Około 200 mln Europejczyków ma zbyt duża masę ciała. Podstawowe przyczyny otyłości to łatwo dostępna, tania żywność, mało wartościowa z punktu widzenia potrzeb organizmu ale za to wysoko energetyczna. Żywność taka dostarcza o wiele więcej kalorii niż potrzebuje nasz organizm. Ten niekorzystny bilans energetyczny nie jest równoważony wysiłkiem fizycznym.

Jedną z możliwych form walki z otyłością jest wprowadzenie do codziennej diety odpowiednich suplementów (produkty Herbalife), które przy niskim poziomie kalorii dostarczają naszemu organizmowi zbilansowane, niezbędne składniki pokarmowe i suplementy diety herbalifeodżywcze. Diety „cud” usuwają z organizmu wodę a nie tkankę tłuszczową, prowadzą do degradacji tkanki mięśniowej (która jest „piecem” spalającym tłuszcz), spowalniają metabolizm podstawowy, zmniejszają zainteresowanie aktywnością fizyczną co dodatkowo ogranicza wydatki energetyczne ponoszone na pracę mięśni, zmniejszają, a czasami w ogóle nie dostarczają do organizmu niezbędnych substancji odżywczych.

Masa mięśniowa daje nam energię – tkanka tłuszczona nas przytłacza.

Tkanka tłuszczowa buduje się jako efekt głodu jakościowego. Ciągła chęć podjadania jest efektem jakościowego niedożywienia.

Wypełnij naszą anietę i opowiedz nam o swoich problemach wynikających z nieprawidłowego odżywiania. Pomożemy Ci je rozwiązać.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Energia na codzień, Fitness, Herbalstyl - aktualności i artykuły, Kontrola wagi. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments Closed

Możliwość komentowania jest wyłączona.