Pielęgnacja cery

kosmetyki herbalife

Zdrowa i piękna cera, gładka, rozświetlona i odżywiona to efekt naszych produktów HERBALIFE, które pragniemy Ci zaoferować!

Przekonało się o tym wielu naszych klientów!

Zdrowe i aktywne życie ma decydujący wpływ nie tylko na nasze samopoczucie ale także na nasz wygląd zewnętrzny i na stan naszej cery. Utrzymanie cery w dobrym stanie, dostarczenie jej niezbędnych składników odżywczych, zapewnienie odpowiedniego nawilżenia, wsparcie prawidłowym odżywianiem, dopasowaniem produktów pielęgnacyjnych i odżywczych do indywidualnych potrzeb zaowocuje pięknym, młodym i zdrowym wyglądem.

kosmetyki HerbalifeOferowane przez nas produkty HERBALIFE do pielęgnacji cery składają się z trzech podstawowych linii aby zaspokoić indywidualne potrzeby klientów. Wszystkie kosmetyki (produkty odżywiania zewnętrznego) oparte są na związkach pochodzących z roślin (fitozwiązki), nie zawierają dodatków chemicznych, nie zawierają parabenów, nie są testowane na zwierzętach są bezpieczne dla cer atopowych, zwierają kluczowe dla skóry składniki, takie jak witamina A (reguluje poziom nawodnienia skóry), witamina C (poprawia koloryt skóry, posiada właściwości antyoksydacyjne) i witamina E (witamina młodości, posiada właściwości antyoksydacyjne), kompleks glukozaminy (pobudza skórę do naturalnej produkcji kolagenu) oraz Aloe Vera. koktajl odżywczy Herbalife

Poznaj trzy podstawowe linie produktów i wybierz najbardziej dla siebie odpowiednie. Skorzystaj a naszej porady w doborze produktów.

Linia NouriFousion – oferuje cały zestaw kosmetyków bogatych w witaminy A, C i E by zapewnić twojej skórze ochronę antyoksydacyjną. Dostępne w wersjach dla cery normalnej/suchej oraz normalnej/tłustej. Do stosowania od 18 roku życia.

kosmetyki HerbalifeLinia Radiant C – produkty o wysokim stopniu nasycenia witaminą C co zapewnia skórze orzeźwienie i rewitalizację. Pomagają w utrzymaniu prawidłowego kolorytu skóry i rozjaśnianiu przebarwień. Do stosowania od 25 roku życia.

kosmetyki HerbalifeLinia Skin Activator – produkty z kompleksem glukozaminy, który nie daje twojej skórze zasnąć i aktywnie pobudza ją do produkcji kolagenu, dzięki czemu zachowuje ona swoją sprężystość na dłużej. Dostosowania od 35 roku życia.

 

NOWOŚĆ!!!!  LINIA SKIN DLA NIEJ I DLA NIEGO!

Herbalife Skin

Skontaktuj się z nami a odpowiemy na wszystkie pytania i dobierzemy odpowiednie produkty pielęgnacyjne dla Twojej cery.kosmetyki naturalne Herbalife

Możliwość komentowania jest wyłączona.