Wpływ diety na urodę

Jesteś tym co jesz albo wyglądasz tak, jak się odżywiasz

Pozwól nam zadbać o Ciebie - zmień dietę i ciesz się wspaniałym zdrowiem i zgrabną sylwetką

Zdrowy wygląd to wizytówka każdego z nas. Czy narzekając na rozdwajające się paznokcie, suche, matowe i wypadające włosy, wysuszoną i szorstką skórę zastanawiamy się jakie są tego przyczyny? Odpowiedni sposób żywienia może stanowić remedium na większość niepożądanych zmian związanych z naszą urodą i zdrowiem. W bardzo dużym stopniu za nasz wygląd odpowiedzialna jest dieta jaką stosujemy. Nasze posiłki, pośrednio oczywiście, będzie widać na włosach, na skórze, na paznokciach, a nawet w naszym zachowaniu. 

woda Jeżeli twoja skóra ma blady i ziemisty kolor, najprawdopodobniej brakuje w twoim organizmie witaminy B2. Zawarta jest ona w migdałach, orzeszkach ziemnych, żółtym serze i grzybach. Natomiast witamina C znacznie pobudza regenerację komórek skóry. Witamina A zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia skóry.

Za przyspieszone starzenie się skóry i całego naszego organizmu odpowiedzialność ponosi często zły sposób odżywiania, czyli nie dostarczanie do organizmu niezbędnych składników, z których nasz organizm korzysta każdego dnia. Proces starzenia się związany jest również z nieustannym bombardowaniem naszego organizmu przez wolne rodniki. Skuteczną bronią w walce z tą niszczycielską siłą są antyoksydanty do których należą witaminy antyoksydacyjne (C i E) oraz składniki mineralne takie jak selen.

dieta i uroda

Dieta na piękną skórę – tylko zdrowe, zbilansowane odżywianie (odżywianie wewnętrzne) połączone z odpowiednio dobraną pielęgnacją przy pomocy nowoczesnych, multiwitaminowych produktów (odżywianie zewnętrzne) zapewni twojej skórze komfortowe traktowanie.

Skontaktuj się z nami – wypełnij ankietę i skorzystaj z porady.

Możliwość komentowania jest wyłączona.